Командалар
Шымкент (Әйелдер)
Шымкент, Қазақстан
Күнтізбе
Дата |
Доп додасы, Кезең |
Арена |
Иелері |
Есеп | Қонақтар
|
---|---|---|---|---|---|
12.10.2022, Ср, 12:00 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
78:40 -38 |
Шымкент
|
13.10.2022, Бс, 12:00 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
32:92 -60 |
Астана
|
14.10.2022, Жм, 10:00 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
59:67 +8 |
Шымкент
|
16.10.2022, Жс, 10:00 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
99:30 -69 |
Шымкент
|
17.10.2022, Дс, 18:30 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
59:70 -11 |
Ақтөбе
|
08.11.2022, Сс, 18:30 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Атырау
|
62:89 +27 |
Шымкент
|
09.11.2022, Ср, 14:30 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
72:89 -17 |
Түркістан облысы
|
11.11.2022, Жм, 14:30 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
67:57 -10 |
Шымкент
|
12.11.2022, Сн, 10:00 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
63:71 -8 |
Ақтау
|
11.12.2022, Жс, 13:30 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
58:54 +4 |
Қарағанды облысы
|
12.12.2022, Дс, 11:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Атырау
|
59:72 +13 |
Шымкент
|
13.12.2022, Сс, 11:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
78:63 -15 |
Шымкент
|
15.12.2022, Бс, 13:30 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
54:67 -13 |
Ақмола облысы
|
28.01.2023, Сн, 13:30 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
58:60 ОТ -2 |
Қарағанды облысы
|
29.01.2023, Жс, 11:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Атырау
|
55:84 +29 |
Шымкент
|
30.01.2023, Дс, 11:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
80:52 -28 |
Шымкент
|
01.02.2023, Ср, 13:30 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
40:59 -19 |
Ақмола облысы
|
20.02.2023, Дс, 15:30 |
Қазақстан Кубогы
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
92:46 -46 |
Шымкент
|
21.02.2023, Сс, 15:30 |
Қазақстан Кубогы
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
70:49 -21 |
Шымкент
|
22.02.2023, Ср, 15:30 |
Қазақстан Кубогы
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
88:35 -53 |
Шымкент
|
24.02.2023, Жм, 11:00 |
Қазақстан Кубогы
Плей-офф, 1/2 финалы (5-8)
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
42:59 +17 |
Шымкент
|
25.02.2023, Сн, 13:30 |
Қазақстан Кубогы
Плей-офф, 5 орын үшін ойын
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
39:75 -36 |
Ақмола облысы
|
11.03.2023, Сн, 15:00 (МВ 14:00) |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
76:51 -25 |
Шымкент
|
12.03.2023, Жс, 15:00 (МВ 14:00) |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Шымкент
|
60:51 +9 |
Атырау
|
13.03.2023, Дс, 11:00 (МВ 10:00) |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Шымкент
|
57:59 -2 |
Ақтөбе
|
13.04.2023, Бс, 18:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
113:71 -42 |
Шымкент
|
14.04.2023, Жм, 18:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
42:105 -63 |
Түркістан облысы
|