Қазақстан Республикасының
Ұлттық баскетбол федерациясы

Командалар

Астана Тайгерс (Ерлер) Астана, Қазақстан

Күнтізбе

 
Дата
Доп додасы, Кезең
Арена
Иелері
Есеп
Қонақтар
31.10.2018, Ср, 15:00
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе, Қазақстан
70:94 -24
Павлодар
01.11.2018, Бс, 15:00
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе, Қазақстан
Шымкент
85:59 -26
02.11.2018, Жм, 13:00
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе, Қазақстан
Алматы облысы
73:80 +7
03.11.2018, Сн, 11:00
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе, Қазақстан
76:85 -9
Петропавл
04.11.2018, Жс, 14:30
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе, Қазақстан
Актобе
88:67 -21
05.12.2018, Ср, 15:00
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар, Қазақстан
Павлодар
91:52 -39
06.12.2018, Бс, 11:00
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар, Қазақстан
61:76 -15
Шымкент
07.12.2018, Жм, 13:00
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар, Қазақстан
Алматы облысы
83:58 -25
08.12.2018, Сн, 13:00
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар, Қазақстан
Петропавл
91:61 -30
09.12.2018, Жс, 15:00
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар, Қазақстан
83:81 +2
Актобе
30.01.2019, Ср, 17:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
38:90 -52
Павлодар
31.01.2019, Бс, 15:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
Шымкент
85:42 -43
01.02.2019, Жм, 16:30
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
Алматы облысы
71:39 -32
02.02.2019, Сн, 12:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
59:66 -7
Петропавл
03.02.2019, Жс, 14:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
Актобе
58:32 -26
26.02.2019, Сс, 15:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
42:69 -27
Павлодар
27.02.2019, Ср, 15:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
Шымкент
70:64 -6
28.02.2019, Бс, 17:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
Алматы облысы
84:60 -24
01.03.2019, Жм, 13:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
56:100 -44
Петропавл
02.03.2019, Сн, 14:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
Актобе
63:52 -11
23.03.2019, Сн, 15:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
50:99 -49
Павлодар
24.03.2019, Жс, 15:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
Шымкент
70:59 -11
25.03.2019, Дс, 17:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
Алматы облысы
52:63 +11
26.03.2019, Сс, 13:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
27:72 -45
Петропавл
27.03.2019, Ср, 14:00
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
Актобе
104:53 -51
18.04.2019, Бс, 18:00
Плей-офф, 1/4 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
Павлодар
83:49 -34
19.04.2019, Жм, 18:00
Плей-офф, 1/4 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск, Қазақстан
52:78 -26
Павлодар

Подписывайтесь на нашу рассылку!