Қазақстан Республикасының
Ұлттық баскетбол федерациясы

Командалар

МБЖСМ (Ерлер) Алматы облысы, Қазақстан

Күнтізбе

 
Дата
Доп додасы, Кезең
Арена
Иелері Есеп Қонақтар
13.10.2019, Жс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
ОБЖСМ
Қапшағай
Алматы облысы
96:61 +35
14.10.2019, Дс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
ОБЖСМ
Қапшағай
Шымкент
95:71 -24
Алматы облысы
15.10.2019, Сс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
ОБЖСМ
Қапшағай
Алматы облысы
60:83 -23
Петропавл
16.10.2019, Ср, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
ОБЖСМ
Қапшағай
Павлодар
101:71 -30
Алматы облысы
17.10.2019, Бс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
ОБЖСМ
Қапшағай
Алматы облысы
78:72 +6
18.11.2019, Дс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Өркен», СК
Талдықорған
Алматы облысы
79:92 -13
Павлодар
19.11.2019, Сс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Өркен», СК
Талдықорған
Алматы облысы
80:88 -8
Шымкент
20.11.2019, Ср, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Өркен», СК
Талдықорған
Петропавл
67:65 -2
Алматы облысы
21.11.2019, Бс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Өркен», СК
Талдықорған
Алматы облысы
73:63 +10
22.11.2019, Жм, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Өркен», СК
Талдықорған
70:96 +26
Алматы облысы
11.12.2019, Ср, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Петропавл
82:78 -4
Алматы облысы
12.12.2019, Бс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Шымкент
87:58 -29
Алматы облысы
13.12.2019, Жм, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Алматы облысы
84:61 +23
14.12.2019, Сн, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Павлодар
79:94 +15
Алматы облысы
15.12.2019, Жс, 10:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Алматы облысы
67:72 -5
30.01.2020, Бс, 14:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
84:76 -8
Алматы облысы
31.01.2020, Жм, 14:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
100:82 +18
01.02.2020, Сн, 12:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
82:78 -4
Алматы облысы
02.02.2020, Жс, 14:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
68:64 +4
03.02.2020, Дс, 14:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
80:59 -21
Алматы облысы
27.02.2020, Бс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жастар», СК
Талдықорған
65:82 +17
Алматы облысы
28.02.2020, Жм, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жастар», СК
Талдықорған
Алматы облысы
100:72 +28
Шымкент
29.02.2020, Сн, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жастар», СК
Талдықорған
Павлодар
71:98 +27
Алматы облысы
01.03.2020, Жс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жастар», СК
Талдықорған
Алматы облысы
98:75 +23
Петропавл
02.03.2020, Дс, 14:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жастар», СК
Талдықорған
74:79 +5
Алматы облысы
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
Алматы облысы
Матч перенесен
Шымкент
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
Петропавл
Матч перенесен
Алматы облысы
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
Алматы облысы
Матч перенесен
Павлодар
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
Матч перенесен
Алматы облысы
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
Матч перенесен
Алматы облысы

Подписывайтесь на нашу рассылку!