Қазақстан Республикасының
Ұлттық баскетбол федерациясы

Командалар

МБЖСМ (Ерлер) Алматы облысы, Қазақстан

Күнтізбе

 
Дата
Доп додасы, Кезең
Арена
Иелері
Есеп
Қонақтар
13.10.2019, Жс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
ОБЖСМ
Қапшағай
Алматы облысы
96:61 +35
14.10.2019, Дс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
ОБЖСМ
Қапшағай
Шымкент
95:71 -24
Алматы облысы
15.10.2019, Сс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
ОБЖСМ
Қапшағай
Алматы облысы
60:83 -23
Петропавл
16.10.2019, Ср, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
ОБЖСМ
Қапшағай
Павлодар
101:71 -30
Алматы облысы
17.10.2019, Бс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
ОБЖСМ
Қапшағай
Алматы облысы
78:72 +6
18.11.2019, Дс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Өркен», СК
Талдықорған
Алматы облысы
79:92 -13
Павлодар
19.11.2019, Сс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Өркен», СК
Талдықорған
Алматы облысы
80:88 -8
Шымкент
20.11.2019, Ср, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Өркен», СК
Талдықорған
Петропавл
67:65 -2
Алматы облысы
21.11.2019, Бс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Өркен», СК
Талдықорған
Алматы облысы
73:63 +10
22.11.2019, Жм, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Өркен», СК
Талдықорған
70:96 +26
Алматы облысы
11.12.2019, Ср, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Петропавл
82:78 -4
Алматы облысы
12.12.2019, Бс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Шымкент
87:58 -29
Алматы облысы
13.12.2019, Жм, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Алматы облысы
84:61 +23
14.12.2019, Сн, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Павлодар
79:94 +15
Алматы облысы
15.12.2019, Жс, 10:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Алматы облысы
67:72 -5
30.01.2020, Бс, 14:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
84:76 -8
Алматы облысы
31.01.2020, Жм, 14:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
100:82 +18
01.02.2020, Сн, 12:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
82:78 -4
Алматы облысы
02.02.2020, Жс, 14:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
68:64 +4
03.02.2020, Дс, 14:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
80:59 -21
Алматы облысы
27.02.2020, Бс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
Жастар СК
Талдықорған
65:82 +17
Алматы облысы
28.02.2020, Жм, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
Жастар СК
Талдықорған
Алматы облысы
100:72 +28
Шымкент
29.02.2020, Сн, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
Жастар СК
Талдықорған
Павлодар
71:98 +27
Алматы облысы
01.03.2020, Жс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
Жастар СК
Талдықорған
Алматы облысы
98:75 +23
Петропавл
02.03.2020, Дс, 14:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
Жастар СК
Талдықорған
74:79 +5
Алматы облысы

Подписывайтесь на нашу рассылку!