Қазақстан Республикасының
Ұлттық баскетбол федерациясы

Командалар

МБЖСМ (Ерлер) Алматы облысы, Қазақстан

Күнтізбе

 
Дата
Доп додасы, Кезең
Арена
Иелері Есеп Қонақтар
31.10.2018, Ср, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Коныс"
Ақтөбе
Шымкент
107:76 -31
Алматы облысы
01.11.2018, Бс, 20:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Коныс"
Ақтөбе
Алматы облысы
68:99 -31
Ақтөбе
02.11.2018, Жм, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Коныс"
Ақтөбе
Алматы облысы
73:80 -7
Нұр-Султан
03.11.2018, Сн, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Коныс"
Ақтөбе
Павлодар
86:67 -19
Алматы облысы
04.11.2018, Жс, 12:45
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Коныс"
Ақтөбе
Петропавл
92:73 -19
Алматы облысы
05.12.2018, Ср, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Алматы облысы
69:73 -4
Шымкент
06.12.2018, Бс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Ақтөбе
78:69 -9
Алматы облысы
07.12.2018, Жм, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Алматы облысы
83:58 +25
Нұр-Султан
08.12.2018, Сн, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Павлодар
78:75 -3
Алматы облысы
09.12.2018, Жс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Алматы облысы
64:74 -10
Петропавл
30.01.2019, Ср, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
74:85 +11
Алматы облысы
31.01.2019, Бс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
75:89 -14
Ақтөбе
01.02.2019, Жм, 16:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
71:39 +32
Нұр-Султан
02.02.2019, Сн, 16:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
77:89 +12
Алматы облысы
03.02.2019, Жс, 12:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
65:74 +9
Алматы облысы
26.02.2019, Сс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
80:63 -17
Алматы облысы
27.02.2019, Ср, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
61:74 -13
Ақтөбе
28.02.2019, Бс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
84:60 +24
Нұр-Султан
01.03.2019, Жм, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
81:72 -9
Алматы облысы
02.03.2019, Сн, 12:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
78:46 -32
Алматы облысы
23.03.2019, Сн, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
103:54 -49
Алматы облысы
24.03.2019, Жс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
61:109 -48
Ақтөбе
25.03.2019, Дс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
52:63 -11
Нұр-Султан
26.03.2019, Сс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
83:75 -8
Алматы облысы
27.03.2019, Ср, 12:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
95:62 -33
Алматы облысы
18.04.2019, Бс, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/4 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
81:89 +8
Алматы облысы
19.04.2019, Жм, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/4 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
62:90 -28
Петропавл
20.04.2019, Сн, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/4 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
73:61 -12
Алматы облысы

Подписывайтесь на нашу рассылку!