Қазақстан Республикасының
Ұлттық баскетбол федерациясы

Командалар

Ертіс (Ерлер) Павлодар, Қазақстан

Күнтізбе

 
Дата
Доп додасы, Кезең
Арена
Иелері Есеп Қонақтар
31.10.2018, Ср, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Коныс"
Ақтөбе
Нұр-Султан
70:94 +24
Павлодар
01.11.2018, Бс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Коныс"
Ақтөбе
Павлодар
87:77 +10
Петропавл
02.11.2018, Жм, 20:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Коныс"
Ақтөбе
Ақтөбе
96:98 +2
Павлодар
03.11.2018, Сн, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Коныс"
Ақтөбе
Павлодар
86:67 +19
Алматы облысы
04.11.2018, Жс, 11:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Коныс"
Ақтөбе
Шымкент
86:74 -12
Павлодар
05.12.2018, Ср, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Павлодар
91:52 +39
Нұр-Султан
06.12.2018, Бс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Петропавл
61:76 +15
Павлодар
07.12.2018, Жм, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Павлодар
65:72 -7
Ақтөбе
08.12.2018, Сн, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Павлодар
78:75 +3
Алматы облысы
09.12.2018, Жс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Шымкент
54:86 +32
Павлодар
30.01.2019, Ср, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Нұр-Султан
38:90 +52
Павлодар
31.01.2019, Бс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
71:77 -6
Петропавл
01.02.2019, Жм, 12:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
92:66 -26
Павлодар
02.02.2019, Сн, 16:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
77:89 -12
Алматы облысы
03.02.2019, Жс, 10:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
70:83 +13
Павлодар
26.02.2019, Сс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Нұр-Султан
42:69 +27
Павлодар
27.02.2019, Ср, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
73:77 -4
Петропавл
28.02.2019, Бс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
80:56 -24
Павлодар
01.03.2019, Жм, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
81:72 +9
Алматы облысы
02.03.2019, Сн, 10:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
80:55 -25
Павлодар
23.03.2019, Сн, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Нұр-Султан
50:99 +49
Павлодар
24.03.2019, Жс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
97:86 +11
Петропавл
25.03.2019, Дс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
85:66 -19
Павлодар
26.03.2019, Сс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
83:75 +8
Алматы облысы
27.03.2019, Ср, 10:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
61:77 +16
Павлодар
18.04.2019, Бс, 18:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/4 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
83:49 +34
Нұр-Султан
19.04.2019, Жм, 18:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/4 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Нұр-Султан
52:78 +26
Павлодар
22.04.2019, Дс, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/2 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
95:64 -31
Павлодар
23.04.2019, Сс, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/2 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
69:88 -19
Шымкент
26.04.2019, Жм, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 3 орын үшін ойын
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
59:89 -30
Петропавл
27.04.2019, Сн, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 3 орын үшін ойын
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
70:86 +16
Павлодар
28.04.2019, Жс, 13:00
Жоғары лига
Плей-офф, 3 орын үшін ойын
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
68:78 -10
Петропавл

Подписывайтесь на нашу рассылку!