Қазақстан Республикасының
Ұлттық баскетбол федерациясы

Командалар

Ақтөбе (Ерлер) Ақтөбе, Қазақстан

Күнтізбе

 
Дата
Доп додасы, Кезең
Арена
Иелері Есеп Қонақтар
31.10.2018, Ср, 20:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Петропавл
71:94 +23
Ақтөбе
01.11.2018, Бс, 20:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Алматы облысы
68:99 +31
Ақтөбе
02.11.2018, Жм, 20:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Ақтөбе
96:98 -2
Павлодар
03.11.2018, Сн, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Ақтөбе
87:61 +26
Шымкент
04.11.2018, Жс, 14:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Ақтөбе
88:67 +21
Нұр-Султан
05.12.2018, Ср, 11:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Ақтөбе
77:73 +4
Петропавл
06.12.2018, Бс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Ақтөбе
78:69 +9
Алматы облысы
07.12.2018, Жм, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Павлодар
65:72 +7
Ақтөбе
08.12.2018, Сн, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Ақтөбе
66:78 -12
Шымкент
09.12.2018, Жс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Нұр-Султан
83:81 -2
Ақтөбе
30.01.2019, Ср, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
71:65 -6
Ақтөбе
31.01.2019, Бс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
75:89 +14
Ақтөбе
01.02.2019, Жм, 12:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
92:66 +26
Павлодар
02.02.2019, Сн, 18:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
63:85 -22
Шымкент
03.02.2019, Жс, 14:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
58:32 +26
Нұр-Султан
26.02.2019, Сс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
59:63 +4
Ақтөбе
27.02.2019, Ср, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
61:74 +13
Ақтөбе
28.02.2019, Бс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
80:56 +24
Павлодар
01.03.2019, Жм, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
58:69 -11
Шымкент
02.03.2019, Сн, 14:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
63:52 +11
Нұр-Султан
23.03.2019, Сн, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
78:76 -2
Ақтөбе
24.03.2019, Жс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
61:109 +48
Ақтөбе
25.03.2019, Дс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
85:66 +19
Павлодар
26.03.2019, Сс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
97:75 +22
Шымкент
27.03.2019, Ср, 14:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
104:53 +51
Нұр-Султан
22.04.2019, Дс, 18:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/2 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
70:74 -4
Петропавл
23.04.2019, Сс, 18:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/2 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
73:80 +7
Ақтөбе
24.04.2019, Ср, 14:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/2 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
75:72 +3
Петропавл
26.04.2019, Жм, 18:00
Жоғары лига
Плей-офф, Финал
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
59:103 +44
Ақтөбе
27.04.2019, Сн, 18:00
Жоғары лига
Плей-офф, Финал
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
75:71 +4
Шымкент

Подписывайтесь на нашу рассылку!