Турнирлер
Ұлттық лигадағы әйелдер командалары арасындағы XXXI Қазақстан чемпионаты
Күнтізбе
Ойындар саны: 122 (Печать)
Дата, Кезең |
Тур |
Ойын |
Арена |
Иелері | Есеп | Қонақтар |
---|---|---|---|---|---|---|
12.10.2022, Ср, 10:00 *Общий этап |
1 |
1 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
68:38 |
Қарағанды облысы
|
12.10.2022, Ср, 12:00 *Общий этап |
1 |
2 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
78:40 |
Шымкент
|
12.10.2022, Ср, 14:30 *Общий этап |
1 |
3 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
79:67 |
Ақтөбе
|
12.10.2022, Ср, 16:30 *Общий этап |
1 |
4 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
84:21 |
Атырау
|
12.10.2022, Ср, 18:30 *Общий этап |
1 |
5 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
79:47 |
Алматы
|
13.10.2022, Бс, 10:00 *Общий этап |
1 |
6 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
41:69 |
Алматы
|
13.10.2022, Бс, 12:00 *Общий этап |
1 |
7 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
32:92 |
Астана
|
13.10.2022, Бс, 14:30 *Общий этап |
1 |
8 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
57:60 |
Павлодар
|
13.10.2022, Бс, 16:30 *Общий этап |
1 |
9 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Атырау
|
40:84 |
Ақтау
|
13.10.2022, Бс, 18:30 *Общий этап |
1 |
10 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
53:40 |
Ақмола облысы
|
14.10.2022, Жм, 10:00 *Общий этап |
1 |
15 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
59:67 |
Шымкент
|
14.10.2022, Жм, 12:00 *Общий этап |
1 |
12 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
52:82 |
Түркістан облысы
|
14.10.2022, Жм, 14:30 *Общий этап |
1 |
13 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
84:39 |
Атырау
|
14.10.2022, Жм, 16:30 *Общий этап |
1 |
14 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
62:45 |
Ақтөбе
|
14.10.2022, Жм, 18:30 *Общий этап |
1 |
11 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
64:76 |
Алматы
|
16.10.2022, Жс, 10:00 *Общий этап |
1 |
16 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
99:30 |
Шымкент
|
16.10.2022, Жс, 12:00 *Общий этап |
1 |
17 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
77:61 |
Қарағанды облысы
|
16.10.2022, Жс, 14:30 *Общий этап |
1 |
18 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Атырау
|
38:93 |
Астана
|
16.10.2022, Жс, 16:30 *Общий этап |
1 |
20 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
64:81 |
Ақтау
|
16.10.2022, Жс, 18:30 *Общий этап |
1 |
19 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
84:65 |
Павлодар
|
17.10.2022, Дс, 10:00 *Общий этап |
1 |
21 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
76:81 |
Алматы
|
17.10.2022, Дс, 12:00 *Общий этап |
1 |
22 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
66:55 |
Ақмола облысы
|
17.10.2022, Дс, 14:30 *Общий этап |
1 |
23 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
62:74 |
Түркістан облысы
|
17.10.2022, Дс, 16:30 *Общий этап |
1 |
24 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
77:41 |
Атырау
|
17.10.2022, Дс, 18:30 *Общий этап |
1 |
25 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
59:70 |
Ақтөбе
|
08.11.2022, Сс, 10:00 *Общий этап |
2 |
26 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
77:51 |
Қарағанды облысы
|
08.11.2022, Сс, 12:00 *Общий этап |
2 |
27 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
80:72 |
Павлодар
|
08.11.2022, Сс, 14:30 *Общий этап |
2 |
28 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
67:62 |
Ақтөбе
|
08.11.2022, Сс, 16:30 *Общий этап |
2 |
29 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
48:67 |
Астана
|
08.11.2022, Сс, 18:30 *Общий этап |
2 |
30 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Атырау
|
62:89 |
Шымкент
|
09.11.2022, Ср, 10:00 *Общий этап |
2 |
31 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
47:79 |
Ақмола облысы
|
09.11.2022, Ср, 12:00 *Общий этап |
2 |
32 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
71:53 |
Ақтау
|
09.11.2022, Ср, 14:30 *Общий этап |
2 |
33 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
72:89 |
Түркістан облысы
|
09.11.2022, Ср, 16:30 *Общий этап |
2 |
34 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
59:75 |
Алматы
|
09.11.2022, Ср, 18:30 *Общий этап |
2 |
35 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
79:30 |
Атырау
|
11.11.2022, Жм, 10:00 *Общий этап |
2 |
36 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
99:39 |
Атырау
|
11.11.2022, Жм, 12:00 *Общий этап |
2 |
37 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
73:45 |
Ақтөбе
|
11.11.2022, Жм, 14:30 *Общий этап |
2 |
38 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
67:57 |
Шымкент
|
11.11.2022, Жм, 16:30 *Общий этап |
2 |
39 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
72:61 |
Қарағанды облысы
|
11.11.2022, Жм, 18:30 *Общий этап |
2 |
40 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
29:71 |
Астана
|
12.11.2022, Сн, 10:00 *Общий этап |
2 |
41 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
63:71 |
Ақтау
|
12.11.2022, Сн, 12:00 *Общий этап |
2 |
42 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
47:58 |
Павлодар
|
12.11.2022, Сн, 14:30 *Общий этап |
2 |
43 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
68:65 |
Алматы
|
12.11.2022, Сн, 16:30 *Общий этап |
2 |
44 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Атырау
|
55:96 |
Түркістан облысы
|
12.11.2022, Сн, 18:30 *Общий этап |
2 |
45 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
67:55 |
Ақмола облысы
|
11.12.2022, Жс, 11:00 Топтық кезең, Группа B |
3 |
46 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
94:32 |
Атырау
|
11.12.2022, Жс, 13:30 Топтық кезең, Группа B |
3 |
47 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
58:54 |
Қарағанды облысы
|
11.12.2022, Жс, 15:30 Топтық кезең, Группа A |
3 |
48 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
63:47 |
Павлодар
|
11.12.2022, Жс, 17:30 Топтық кезең, Группа A |
3 |
49 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
71:56 |
Ақтау
|
12.12.2022, Дс, 11:00 Топтық кезең, Группа B |
3 |
50 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Атырау
|
59:72 |
Шымкент
|
12.12.2022, Дс, 13:30 Топтық кезең, Группа B |
3 |
51 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
61:78 |
Ақтөбе
|
12.12.2022, Дс, 15:30 Топтық кезең, Группа A |
3 |
52 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
71:56 |
Алматы
|
12.12.2022, Дс, 17:30 Топтық кезең, Группа A |
3 |
53 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
71:57 |
Астана
|
13.12.2022, Сс, 11:00 Топтық кезең, Группа B |
3 |
54 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
78:63 |
Шымкент
|
13.12.2022, Сс, 13:30 Топтық кезең, Группа B |
3 |
55 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
50:44 |
Атырау
|
13.12.2022, Сс, 15:30 Топтық кезең, Группа A |
3 |
56 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
77:79 |
Түркістан облысы
|
13.12.2022, Сс, 17:30 Топтық кезең, Группа A |
3 |
57 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
66:72 |
Павлодар
|
15.12.2022, Бс, 11:00 Топтық кезең, Группа B |
3 |
58 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
41:67 |
Ақтөбе
|
15.12.2022, Бс, 13:30 Топтық кезең, Группа B |
3 |
59 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
54:67 |
Ақмола облысы
|
15.12.2022, Бс, 15:30 Топтық кезең, Группа A |
3 |
60 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
88:48 |
Ақтау
|
15.12.2022, Бс, 17:30 Топтық кезең, Группа A |
3 |
61 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
56:78 |
Алматы
|
16.12.2022, Жм, 09:00 Топтық кезең, Группа B |
3 |
62 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
57:44 |
Атырау
|
16.12.2022, Жм, 11:00 Топтық кезең, Группа B |
3 |
63 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
54:35 |
Қарағанды облысы
|
16.12.2022, Жм, 13:00 Топтық кезең, Группа A |
3 |
64 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
55:70 |
Астана
|
16.12.2022, Жм, 15:00 Топтық кезең, Группа A |
3 |
65 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
47:76 |
Түркістан облысы
|
28.01.2023, Сн, 11:00 Топтық кезең, Группа B |
4 |
66 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
85:41 |
Атырау
|
28.01.2023, Сн, 13:30 Топтық кезең, Группа B |
4 |
67 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
58:60 ОТ |
Қарағанды облысы
|
28.01.2023, Сн, 15:30 Топтық кезең, Группа A |
4 |
68 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
61:46 |
Павлодар
|
28.01.2023, Сн, 17:30 Топтық кезең, Группа A |
4 |
69 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
72:87 |
Ақтау
|
29.01.2023, Жс, 11:00 Топтық кезең, Группа B |
4 |
70 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Атырау
|
55:84 |
Шымкент
|
29.01.2023, Жс, 13:30 Топтық кезең, Группа B |
4 |
71 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
56:75 |
Ақтөбе
|
29.01.2023, Жс, 15:30 Топтық кезең, Группа A |
4 |
72 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
49:68 |
Алматы
|
29.01.2023, Жс, 17:30 Топтық кезең, Группа A |
4 |
73 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
77:57 |
Астана
|
30.01.2023, Дс, 11:00 Топтық кезең, Группа B |
4 |
74 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
80:52 |
Шымкент
|
30.01.2023, Дс, 13:30 Топтық кезең, Группа B |
4 |
75 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
55:39 |
Атырау
|
30.01.2023, Дс, 15:30 Топтық кезең, Группа A |
4 |
76 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
53:86 |
Түркістан облысы
|
30.01.2023, Дс, 17:30 Топтық кезең, Группа A |
4 |
77 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
74:75 |
Павлодар
|
31.01.2023, Сс, 11:00 Топтық кезең, Группа B |
4 |
85 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
77:43 |
Атырау
|
01.02.2023, Ср, 11:00 Топтық кезең, Группа B |
4 |
78 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
34:86 |
Ақтөбе
|
01.02.2023, Ср, 13:30 Топтық кезең, Группа B |
4 |
79 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
40:59 |
Ақмола облысы
|
01.02.2023, Ср, 15:30 Топтық кезең, Группа A |
4 |
80 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
95:67 |
Ақтау
|
01.02.2023, Ср, 17:30 Топтық кезең, Группа A |
4 |
81 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
52:46 |
Алматы
|
02.02.2023, Бс, 10:00 Топтық кезең, Группа B |
4 |
82 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
67:38 |
Қарағанды облысы
|
02.02.2023, Бс, 12:00 Топтық кезең, Группа A |
4 |
83 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
39:59 |
Астана
|
02.02.2023, Бс, 14:00 Топтық кезең, Группа A |
4 |
84 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
60:91 |
Түркістан облысы
|
10.03.2023, Жм, 17:00 Топтық кезең, Группа A |
5 |
96 |
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Астана
|
77:35 |
Павлодар
|
10.03.2023, Жм, 19:30 Топтық кезең, Группа A |
5 |
97 |
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Алматы
|
71:46 |
Ақтау
|
11.03.2023, Сн, 15:00 (МВ 14:00) Топтық кезең, Группа B |
5 |
88 |
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
76:51 |
Шымкент
|
11.03.2023, Сн, 17:00 (МВ 16:00) Топтық кезең, Группа B |
5 |
89 |
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Ақтөбе
|
73:37 |
Атырау
|
11.03.2023, Сн, 17:00 Топтық кезең, Группа A |
5 |
98 |
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
70:48 |
Астана
|
11.03.2023, Сн, 19:30 Топтық кезең, Группа A |
5 |
99 |
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Павлодар
|
52:80 |
Алматы
|
12.03.2023, Жс, 13:00 (МВ 12:00) Топтық кезең, Группа B |
5 |
90 |
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
59:63 |
Ақтөбе
|
12.03.2023, Жс, 15:00 (МВ 14:00) Топтық кезең, Группа B |
5 |
91 |
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Шымкент
|
60:51 |
Атырау
|
12.03.2023, Жс, 17:00 Топтық кезең, Группа A |
5 |
100 |
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Ақтау
|
58:66 |
Павлодар
|
12.03.2023, Жс, 19:30 Топтық кезең, Группа A |
5 |
101 |
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Алматы
|
57:76 |
Түркістан облысы
|
13.03.2023, Дс, 11:00 (МВ 10:00) Топтық кезең, Группа B |
5 |
92 |
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Шымкент
|
57:59 |
Ақтөбе
|
13.03.2023, Дс, 13:00 (МВ 12:00) Топтық кезең, Группа B |
5 |
93 |
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Атырау
|
31:53 |
Ақмола облысы
|
14.03.2023, Сс, 17:00 Топтық кезең, Группа A |
5 |
102 |
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
96:58 |
Ақтау
|
14.03.2023, Сс, 19:30 Топтық кезең, Группа A |
5 |
103 |
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Астана
|
66:74 |
Алматы
|
15.03.2023, Ср, 15:00 Топтық кезең, Группа A |
5 |
104 |
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Ақтау
|
51:64 |
Астана
|
15.03.2023, Ср, 17:30 Топтық кезең, Группа A |
5 |
105 |
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Павлодар
|
65:78 |
Түркістан облысы
|
13.04.2023, Бс, 11:00 Плей-офф, 1/4 финалы |
1 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
57:77 |
Ақтау
|
|
13.04.2023, Бс, 13:30 Плей-офф, 1/4 финалы |
2 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
62:74 |
Ақтөбе
|
|
13.04.2023, Бс, 16:00 Плей-офф, 1/4 финалы |
3 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
61:40 |
Ақмола облысы
|
|
13.04.2023, Бс, 18:30 Плей-офф, 1/4 финалы |
4 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
113:71 |
Шымкент
|
|
14.04.2023, Жм, 11:00 Плей-офф, 1/4 финалы |
5 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
75:73 |
Павлодар
|
|
14.04.2023, Жм, 13:30 Плей-офф, 1/4 финалы |
6 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
54:56 |
Алматы
|
|
14.04.2023, Жм, 16:00 Плей-офф, 1/4 финалы |
7 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
39:59 |
Астана
|
|
14.04.2023, Жм, 18:30 Плей-офф, 1/4 финалы |
8 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
42:105 |
Түркістан облысы
|
|
15.04.2023, Сн, 16:00 Плей-офф, 1/4 финалы |
10 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
55:62 |
Ақтөбе
|
|
17.04.2023, Дс, 15:00 Плей-офф, 1/2 финалы |
1 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
48:46 |
Ақтөбе
|
|
17.04.2023, Дс, 17:30 Плей-офф, 1/2 финалы |
2 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
81:43 |
Ақтау
|
|
18.04.2023, Сс, 15:00 Плей-офф, 1/2 финалы |
3 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
48:63 |
Астана
|
|
18.04.2023, Сс, 17:30 Плей-офф, 1/2 финалы |
4 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
55:80 |
Түркістан облысы
|
|
20.04.2023, Бс, 15:00 Плей-офф, 1/2 финалы |
5 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
66:44 |
Ақтөбе
|
|
20.04.2023, Бс, 17:30 Плей-офф, 1/2 финалы |
6 |
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
88:51 |
Ақтау
|
|
06.05.2023, Сн, 16:00 Плей-офф, 3 орын үшін ойын |
1 |
"Olympic Center" Түркістан, Қазақстан |
Ақтау
|
53:67 |
Ақтөбе
|
|
06.05.2023, Сн, 18:30 Плей-офф, Финал |
1 |
"Olympic Center" Түркістан, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
69:45 |
Астана
|
|
07.05.2023, Жс, 16:00 Плей-офф, 3 орын үшін ойын |
2 |
"Olympic Center" Түркістан, Қазақстан |
Ақтөбе
|
68:32 |
Ақтау
|
|
07.05.2023, Жс, 18:30 Плей-офф, Финал |
2 |
"Olympic Center" Түркістан, Қазақстан |
Астана
|
28:66 |
Түркістан облысы
|
|
09.05.2023, Сс, 16:00 Плей-офф, 3 орын үшін ойын |
3 |
"Olympic Center" Түркістан, Қазақстан |
Ақтау
|
46:68 |
Ақтөбе
|
|
09.05.2023, Сс, 18:30 Плей-офф, Финал |
3 |
"Olympic Center" Түркістан, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
55:38 |
Астана
|