Командалар
Aqtobe (Әйелдер)
Ақтөбе, Қазақстан
Күнтізбе
Дата |
Доп додасы, Кезең |
Арена |
Иелері |
Есеп | Қонақтар
|
---|---|---|---|---|---|
17.10.2023, Сс, 16:45 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
74:51 +23 |
Павлодар
|
18.10.2023, Ср, 19:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
48:71 +23 |
Ақтөбе
|
20.10.2023, Жм, 16:45 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
73:51 +22 |
Ақмола облысы
|
21.10.2023, Сн, 12:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
51:67 +16 |
Ақтөбе
|
21.11.2023, Сс, 16:15 (МВ 15:15) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
СС "Қоныс" Ақтөбе, Қазақстан |
Атырау
|
62:87 +25 |
Ақтөбе
|
22.11.2023, Ср, 20:00 (МВ 19:00) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
СС "Қоныс" Ақтөбе, Қазақстан |
Ақтөбе
|
82:89 -7 |
Ақтау
|
23.11.2023, Бс, 20:00 (МВ 19:00) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
СС "Қоныс" Ақтөбе, Қазақстан |
Ақтөбе
|
75:46 +29 |
Түркістан облысы
|
25.11.2023, Сн, 16:15 (МВ 15:15) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
СС "Қоныс" Ақтөбе, Қазақстан |
Ақтау
|
61:89 +28 |
Ақтөбе
|
26.11.2023, Жс, 16:15 (МВ 15:15) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
СС "Қоныс" Ақтөбе, Қазақстан |
Ақтөбе
|
48:60 -12 |
Түркістан облысы
|
23.12.2023, Сн, 19:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
78:51 +27 |
Павлодар
|
24.12.2023, Жс, 14:30 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
55:60 +5 |
Ақтөбе
|
26.12.2023, Сс, 20:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
65:47 +18 |
Ақмола облысы
|
27.12.2023, Ср, 12:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
83:72 -11 |
Ақтөбе
|
26.01.2024, Жм, 15:00 (МВ 14:00) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Ақтау
|
54:85 +31 |
Ақтөбе
|
27.01.2024, Сн, 17:15 (МВ 16:15) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Ақтөбе
|
84:62 +22 |
Атырау
|
29.01.2024, Дс, 15:00 (МВ 14:00) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
63:62 -1 |
Ақтөбе
|
30.01.2024, Сс, 17:15 (МВ 16:15) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Ақтөбе
|
83:69 +14 |
Атырау
|
23.02.2024, Жм, 17:00 |
Қазақстан Кубогы
Топтық кезең
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Ақтөбе
|
85:34 +51 |
Павлодар, Қазақстан
|
24.02.2024, Сн, 17:00 |
Қазақстан Кубогы
Топтық кезең
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Павлодар
|
70:68 -2 |
Ақтөбе
|
26.02.2024, Дс, 14:45 |
Қазақстан Кубогы
Плей-офф, 1/2 финалы
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Астана
|
78:58 -20 |
Ақтөбе
|
27.02.2024, Сс, 14:45 |
Қазақстан Кубогы
Плей-офф, 3 орын үшін ойын
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Ақтөбе
|
67:38 +29 |
Ақмола облысы
|
11.03.2024, Дс, 14:30 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
86:63 +23 |
Павлодар
|
12.03.2024, Сс, 14:30 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
53:56 +3 |
Ақтөбе
|
14.03.2024, Бс, 12:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
62:53 +9 |
Ақмола облысы
|
15.03.2024, Жм, 10:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
64:76 +12 |
Ақтөбе
|
15.04.2024, Дс, 19:00 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
92:39 +53 |
Атырау
|
16.04.2024, Сс, 19:00 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Атырау
|
23:99 +76 |
Ақтөбе
|
17.04.2024, Ср, 12:00 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
102:44 +58 |
Атырау
|
27.04.2024, Сн, 11:00 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
|
СС "Қоныс" Ақтөбе, Қазақстан |
Ақтөбе
|
66:26 +40 |
Алматы
|
28.04.2024, Жс, 11:00 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
|
СС "Қоныс" Ақтөбе, Қазақстан |
Ақтөбе
|
69:60 +9 |
Алматы
|
30.04.2024, Сс, 16:00 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
|
СС "Қоныс" Ақтөбе, Қазақстан |
Алматы
|
46:84 +38 |
Ақтөбе
|
12.05.2024, Жс, 19:00 |
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
|
СК "Келешек" Ақтөбе, Қазақстан |
Ақтөбе
|
65:76 -11 |
Түркістан облысы
|
13.05.2024, Дс, 19:00 |
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
|
СК "Келешек" Ақтөбе, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
70:53 -17 |
Ақтөбе
|
15.05.2024, Ср, 19:00 |
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
|
СК "Келешек" Ақтөбе, Қазақстан |
Ақтөбе
|
73:69 +4 |
Түркістан облысы
|
16.05.2024, Бс, 19:00 |
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
|
СК "Келешек" Ақтөбе, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
70:62 -8 |
Ақтөбе
|