Командалар
Тұран (Әйелдер)
Түркістан облысы, Қазақстан
Күнтізбе
Дата |
Доп додасы, Кезең |
Арена |
Иелері |
Есеп | Қонақтар
|
---|---|---|---|---|---|
12.10.2022, Ср, 18:30 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
79:47 +32 |
Алматы
|
13.10.2022, Бс, 18:30 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
53:40 +13 |
Ақмола облысы
|
14.10.2022, Жм, 12:00 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
52:82 +30 |
Түркістан облысы
|
16.10.2022, Жс, 18:30 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
84:65 +19 |
Павлодар
|
17.10.2022, Дс, 14:30 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
62:74 +12 |
Түркістан облысы
|
08.11.2022, Сс, 10:00 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
77:51 +26 |
Қарағанды облысы
|
09.11.2022, Ср, 14:30 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
72:89 +17 |
Түркістан облысы
|
11.11.2022, Жм, 12:00 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
73:45 +28 |
Ақтөбе
|
12.11.2022, Сн, 16:30 |
Ұлттық лига
*Общий этап
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Атырау
|
55:96 +41 |
Түркістан облысы
|
12.12.2022, Дс, 17:30 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
71:57 +14 |
Астана
|
13.12.2022, Сс, 15:30 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
77:79 +2 |
Түркістан облысы
|
15.12.2022, Бс, 15:30 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
88:48 +40 |
Ақтау
|
16.12.2022, Жм, 15:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
47:76 +29 |
Түркістан облысы
|
29.01.2023, Жс, 17:30 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
77:57 +20 |
Астана
|
30.01.2023, Дс, 15:30 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
53:86 +33 |
Түркістан облысы
|
01.02.2023, Ср, 15:30 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
95:67 +28 |
Ақтау
|
02.02.2023, Бс, 14:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
60:91 +31 |
Түркістан облысы
|
20.02.2023, Дс, 13:30 |
Қазақстан Кубогы
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
102:42 +60 |
Ақтөбе
|
21.02.2023, Сс, 13:30 |
Қазақстан Кубогы
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
49:71 -22 |
Астана
|
22.02.2023, Ср, 13:30 |
Қазақстан Кубогы
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
48:71 +23 |
Түркістан облысы
|
24.02.2023, Жм, 17:30 |
Қазақстан Кубогы
Плей-офф, 1/2 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
65:72 -7 |
Павлодар
|
26.02.2023, Жс, 11:00 |
Қазақстан Кубогы
Плей-офф, 3 орын үшін ойын
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
65:79 +14 |
Түркістан облысы
|
11.03.2023, Сн, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
70:48 +22 |
Астана
|
12.03.2023, Жс, 19:30 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Алматы
|
57:76 +19 |
Түркістан облысы
|
14.03.2023, Сс, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
96:58 +38 |
Ақтау
|
15.03.2023, Ср, 17:30 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
ҚазҰУ СК Алматы, Қазақстан |
Павлодар
|
65:78 +13 |
Түркістан облысы
|
13.04.2023, Бс, 18:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
113:71 +42 |
Шымкент
|
14.04.2023, Жм, 18:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
42:105 +63 |
Түркістан облысы
|
17.04.2023, Дс, 17:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
81:43 +38 |
Ақтау
|
18.04.2023, Сс, 17:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
55:80 +25 |
Түркістан облысы
|
20.04.2023, Бс, 17:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
88:51 +37 |
Ақтау
|
06.05.2023, Сн, 18:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
|
"Olympic Center" Түркістан, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
69:45 +24 |
Астана
|
07.05.2023, Жс, 18:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
|
"Olympic Center" Түркістан, Қазақстан |
Астана
|
28:66 +38 |
Түркістан облысы
|
09.05.2023, Сс, 18:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
|
"Olympic Center" Түркістан, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
55:38 +17 |
Астана
|