Командалар
Барс (Ерлер)
Петропавл, Қазақстан
Күнтізбе
Дата |
Доп додасы, Кезең |
Арена |
Иелері |
Есеп | Қонақтар
|
---|---|---|---|---|---|
20.10.2022, Бс, 19:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Өскемен
|
32:123 +91 |
Петропавл
|
21.10.2022, Жм, 17:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Петропавл
|
90:53 +37 |
Астана
|
22.10.2022, Сн, 15:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
45:99 +54 |
Петропавл
|
23.10.2022, Жс, 13:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Петропавл
|
94:51 +43 |
Павлодар
|
24.10.2022, Дс, 11:00 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
49:85 +36 |
Петропавл
|
25.10.2022, Сс, 11:00 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Петропавл
|
66:90 -24 |
Шымкент
|
15.11.2022, Сс, 19:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Өскемен
|
38:86 +48 |
Петропавл
|
16.11.2022, Ср, 17:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Петропавл
|
95:69 +26 |
Астана
|
17.11.2022, Бс, 15:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
51:84 +33 |
Петропавл
|
18.11.2022, Жм, 19:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Петропавл
|
81:50 +31 |
Павлодар
|
19.11.2022, Сн, 15:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
50:67 +17 |
Петропавл
|
20.11.2022, Жс, 13:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Петропавл
|
83:71 +12 |
Шымкент
|
07.12.2022, Ср, 17:30 (МВ 16:30) |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Петропавл
|
73:63 +10 |
Ақтау
|
08.12.2022, Бс, 17:00 (МВ 16:00) |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Петропавл
|
80:45 +35 |
Атырау
|
09.12.2022, Жм, 17:30 (МВ 16:30) |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Қостанай
|
59:92 +33 |
Петропавл
|
10.12.2022, Сн, 15:00 (МВ 14:00) |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Петропавл
|
94:80 +14 |
Алматы
|
11.12.2022, Жс, 13:00 (МВ 12:00) |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Петропавл
|
89:71 +18 |
Астана
|
17.02.2023, Жм, 15:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
"Достық" ӘСК Алматы, Қазақстан |
Петропавл
|
91:75 +16 |
Ақтау
|
18.02.2023, Сн, 17:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
"Достық" ӘСК Алматы, Қазақстан |
Петропавл
|
90:53 +37 |
Атырау
|
19.02.2023, Жс, 11:00 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
"Достық" ӘСК Алматы, Қазақстан |
Қостанай
|
73:86 +13 |
Петропавл
|
20.02.2023, Дс, 19:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
"Достық" ӘСК Алматы, Қазақстан |
Петропавл
|
86:87 -1 |
Алматы
|
21.02.2023, Сс, 15:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
"Достық" ӘСК Алматы, Қазақстан |
Петропавл
|
83:49 +34 |
Астана
|
16.03.2023, Бс, 14:00 (МВ 13:00) |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Петропавл
|
75:77 -2 |
Ақтау
|
17.03.2023, Жм, 13:00 (МВ 12:00) |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Петропавл
|
90:85 +5 |
Атырау
|
18.03.2023, Сн, 13:00 (МВ 12:00) |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Қостанай
|
66:82 +16 |
Петропавл
|
19.03.2023, Жс, 13:00 (МВ 12:00) |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Петропавл
|
67:110 -43 |
Алматы
|
20.03.2023, Дс, 13:00 (МВ 12:00) |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Петропавл
|
104:61 +43 |
Астана
|
06.04.2023, Бс, 17:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Өскемен
|
51:98 +47 |
Петропавл
|
07.04.2023, Жм, 19:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Петропавл
|
80:75 +5 |
Астана
|
08.04.2023, Сн, 15:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
63:81 +18 |
Петропавл
|
09.04.2023, Жс, 19:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Петропавл
|
89:60 +29 |
Павлодар
|
10.04.2023, Дс, 19:30 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Қарағанды облысы
|
81:94 +13 |
Петропавл
|
11.04.2023, Сс, 19:00 |
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Петропавл
|
85:68 +17 |
Шымкент
|