Командалар
Ertis (Әйелдер)
Павлодар, Қазақстан
Күнтізбе
Дата |
Доп додасы, Кезең |
Арена |
Иелері |
Есеп | Қонақтар
|
---|---|---|---|---|---|
17.10.2023, Сс, 16:45 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
74:51 -23 |
Павлодар
|
18.10.2023, Ср, 14:30 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
49:78 -29 |
Ақтау
|
20.10.2023, Жм, 14:30 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
75:61 -14 |
Павлодар
|
21.10.2023, Сн, 14:30 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
74:84 -10 |
Атырау
|
21.11.2023, Сс, 17:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Павлодар
|
57:49 +8 |
Алматы
|
22.11.2023, Ср, 17:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Астана
|
70:39 -31 |
Павлодар
|
23.11.2023, Бс, 17:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Павлодар
|
65:53 +12 |
Ақмола облысы
|
25.11.2023, Сн, 17:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Павлодар
|
64:68 -4 |
Алматы
|
26.11.2023, Жс, 17:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
73:52 -21 |
Павлодар
|
23.12.2023, Сн, 19:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
78:51 -27 |
Павлодар
|
24.12.2023, Жс, 12:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
69:81 -12 |
Ақтау
|
25.12.2023, Дс, 15:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
75:51 +24 |
Атырау
|
26.12.2023, Сс, 18:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
82:52 -30 |
Павлодар
|
26.01.2024, Жм, 15:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
74:83 -9 |
Алматы
|
27.01.2024, Сн, 15:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
69:37 -32 |
Павлодар
|
29.01.2024, Дс, 17:15 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
43:80 -37 |
Ақмола облысы
|
30.01.2024, Сс, 15:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
89:51 -38 |
Павлодар
|
22.02.2024, Бс, 17:00 |
Қазақстан Кубогы
Топтық кезең
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Павлодар, Қазақстан
|
36:97 +61 |
Павлодар
|
24.02.2024, Сн, 17:00 |
Қазақстан Кубогы
Топтық кезең
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Павлодар
|
70:68 +2 |
Ақтөбе
|
26.02.2024, Дс, 17:00 |
Қазақстан Кубогы
Плей-офф, 1/2 финалы
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Павлодар
|
77:58 +19 |
Ақмола облысы
|
27.02.2024, Сс, 17:00 |
Қазақстан Кубогы
Плей-офф, Финал
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Астана
|
81:56 -25 |
Павлодар
|
11.03.2024, Дс, 14:30 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтөбе
|
86:63 -23 |
Павлодар
|
12.03.2024, Сс, 16:45 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
91:99 -8 |
Ақтау
|
13.03.2024, Ср, 15:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
95:50 +45 |
Атырау
|
14.03.2024, Бс, 19:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
85:70 -15 |
Павлодар
|
15.04.2024, Дс, 16:45 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
78:60 -18 |
Павлодар
|
16.04.2024, Сс, 16:45 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
53:77 -24 |
Астана
|
18.04.2024, Бс, 16:45 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Астана
|
92:62 -30 |
Павлодар
|