Командалар
Каспий (Әйелдер)
Ақтау, Қазақстан
Күнтізбе
Дата |
Доп додасы, Кезең |
Арена |
Иелері |
Есеп | Қонақтар
|
---|---|---|---|---|---|
17.10.2023, Сс, 14:30 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
66:86 -20 |
Алматы
|
18.10.2023, Ср, 14:30 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
49:78 +29 |
Ақтау
|
20.10.2023, Жм, 19:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
61:83 -22 |
Астана
|
21.10.2023, Сн, 16:45 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
85:67 -18 |
Ақтау
|
21.11.2023, Сс, 14:00 (МВ 13:00) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
СС "Қоныс" Ақтөбе, Қазақстан |
Ақтау
|
66:82 -16 |
Түркістан облысы
|
22.11.2023, Ср, 20:00 (МВ 19:00) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
СС "Қоныс" Ақтөбе, Қазақстан |
Ақтөбе
|
82:89 +7 |
Ақтау
|
23.11.2023, Бс, 17:00 (МВ 16:00) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
СС "Қоныс" Ақтөбе, Қазақстан |
Атырау
|
56:97 +41 |
Ақтау
|
25.11.2023, Сн, 16:15 (МВ 15:15) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
СС "Қоныс" Ақтөбе, Қазақстан |
Ақтау
|
61:89 -28 |
Ақтөбе
|
26.11.2023, Жс, 14:00 (МВ 13:00) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
СС "Қоныс" Ақтөбе, Қазақстан |
Атырау
|
54:82 +28 |
Ақтау
|
23.12.2023, Сн, 14:30 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
76:74 +2 |
Алматы
|
24.12.2023, Жс, 12:00 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
69:81 +12 |
Ақтау
|
26.12.2023, Сс, 13:30 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
75:80 ОТ -5 |
Астана
|
27.12.2023, Ср, 16:45 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
109:70 -39 |
Ақтау
|
26.01.2024, Жм, 15:00 (МВ 14:00) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Ақтау
|
54:85 -31 |
Ақтөбе
|
27.01.2024, Сн, 15:00 (МВ 14:00) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
86:59 -27 |
Ақтау
|
29.01.2024, Дс, 17:15 (МВ 16:15) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Атырау
|
80:90 +10 |
Ақтау
|
30.01.2024, Сс, 15:00 (МВ 14:00) |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
AIROM ARENA Атырау, Қазақстан |
Ақтау
|
51:86 -35 |
Түркістан облысы
|
11.03.2024, Дс, 16:45 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
85:86 -1 |
Алматы
|
12.03.2024, Сс, 16:45 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
91:99 +8 |
Ақтау
|
14.03.2024, Бс, 16:45 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
55:78 -23 |
Астана
|
15.03.2024, Жм, 12:15 |
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
74:70 -4 |
Ақтау
|
15.04.2024, Дс, 14:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
vs. |
Ақтау
|
16.04.2024, Сс, 14:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
vs. |
Түркістан облысы
|
18.04.2024, Бс, 14:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
vs. |
Ақтау
|
19.04.2024, Жм, 14:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы (қажет болған жағдайда)
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақтау
|
vs. |
Түркістан облысы
|
21.04.2024, Жс, 14:30 |
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/4 финалы (қажет болған жағдайда)
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
vs. |
Ақтау
|