Командалар
Ертіс (Әйелдер)
Павлодар, Қазақстан
Күнтізбе
Дата |
Доп додасы, Кезең |
Арена |
Иелері |
Есеп | Қонақтар
|
---|---|---|---|---|---|
21.10.2019, Дс, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Павлодар
|
63:64 -1 |
Көкшетау
|
23.10.2019, Ср, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Астана
|
74:50 -24 |
Павлодар
|
24.10.2019, Бс, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Павлодар
|
72:35 +37 |
Көкшетау
|
26.10.2019, Сн, 15:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Астана
|
81:48 -33 |
Павлодар
|
06.11.2019, Ср, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Алматы облысы
|
60:78 +18 |
Павлодар
|
07.11.2019, Бс, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Шымкент
|
51:93 +42 |
Павлодар
|
08.11.2019, Жм, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Павлодар
|
112:49 +63 |
Ақмола облысы
|
09.11.2019, Сн, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Түркістан облысы
|
53:78 +25 |
Павлодар
|
26.11.2019, Сс, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы», СК Щучинск, Қазақстан |
Көкшетау
|
53:85 +32 |
Павлодар
|
27.11.2019, Ср, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
38:70 -32 |
Астана
|
29.11.2019, Жм, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы», СК Щучинск, Қазақстан |
Көкшетау
|
49:59 +10 |
Павлодар
|
30.11.2019, Сн, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
51:86 -35 |
Астана
|
02.02.2020, Жс, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Көкшетау
|
43:68 +25 |
Павлодар
|
03.02.2020, Дс, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
44:62 -18 |
Астана
|
05.02.2020, Ср, 17:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Көкшетау
|
56:66 +10 |
Павлодар
|
06.02.2020, Бс, 15:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
61:77 -16 |
Астана
|
03.03.2020, Сс, 15:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
76:56 +20 |
Алматы облысы
|
04.03.2020, Ср, 11:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Ақмола облысы
|
47:91 +44 |
Павлодар
|
05.03.2020, Бс, 13:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
80:53 +27 |
Түркістан облысы
|
06.03.2020, Жм, 12:00 |
Ұлттық лига
Топтық кезең
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
52:76 +24 |
Павлодар
|