Командалар
МБЖСМ (Ерлер)
Алматы облысы, Қазақстан
Күнтізбе
Дата |
Доп додасы, Кезең |
Арена |
Иелері |
Есеп | Қонақтар
|
---|---|---|---|---|---|
13.10.2019, Жс, 17:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОБЖСМ Қапшағай, Қазақстан |
Алматы облысы
|
96:61 +35 |
Атырау
|
14.10.2019, Дс, 15:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОБЖСМ Қапшағай, Қазақстан |
Шымкент
|
95:71 -24 |
Алматы облысы
|
15.10.2019, Сс, 15:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОБЖСМ Қапшағай, Қазақстан |
Алматы облысы
|
60:83 -23 |
Петропавл
|
16.10.2019, Ср, 15:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОБЖСМ Қапшағай, Қазақстан |
Павлодар
|
101:71 -30 |
Алматы облысы
|
17.10.2019, Бс, 15:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОБЖСМ Қапшағай, Қазақстан |
Алматы облысы
|
78:72 +6 |
Алматы
|
18.11.2019, Дс, 15:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Өркен», СК Талдықорған, Қазақстан |
Алматы облысы
|
79:92 -13 |
Павлодар
|
19.11.2019, Сс, 15:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Өркен», СК Талдықорған, Қазақстан |
Алматы облысы
|
80:88 -8 |
Шымкент
|
20.11.2019, Ср, 15:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Өркен», СК Талдықорған, Қазақстан |
Петропавл
|
67:65 -2 |
Алматы облысы
|
21.11.2019, Бс, 15:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Өркен», СК Талдықорған, Қазақстан |
Алматы облысы
|
73:63 +10 |
Атырау
|
22.11.2019, Жм, 13:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Өркен», СК Талдықорған, Қазақстан |
Алматы
|
70:96 +26 |
Алматы облысы
|
11.12.2019, Ср, 13:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Петропавл
|
82:78 -4 |
Алматы облысы
|
12.12.2019, Бс, 13:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Шымкент
|
87:58 -29 |
Алматы облысы
|
13.12.2019, Жм, 13:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Алматы облысы
|
84:61 +23 |
Алматы
|
14.12.2019, Сн, 17:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Павлодар
|
79:94 +15 |
Алматы облысы
|
15.12.2019, Жс, 10:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Алматы облысы
|
67:72 -5 |
Атырау
|
30.01.2020, Бс, 14:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
84:76 -8 |
Алматы облысы
|
31.01.2020, Жм, 14:30 |
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы облысы
|
100:82 +18 |
Алматы
|
01.02.2020, Сн, 12:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Павлодар
|
82:78 -4 |
Алматы облысы
|
02.02.2020, Жс, 14:30 |
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы облысы
|
68:64 +4 |
Атырау
|
03.02.2020, Дс, 14:30 |
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Петропавл
|
80:59 -21 |
Алматы облысы
|
27.02.2020, Бс, 17:00 |
Тұрақты біріншілік
|
Жастар СК Талдықорған, Қазақстан |
Алматы
|
65:82 +17 |
Алматы облысы
|
28.02.2020, Жм, 17:00 |
Тұрақты біріншілік
|
Жастар СК Талдықорған, Қазақстан |
Алматы облысы
|
100:72 +28 |
Шымкент
|
29.02.2020, Сн, 17:00 |
Тұрақты біріншілік
|
Жастар СК Талдықорған, Қазақстан |
Павлодар
|
71:98 +27 |
Алматы облысы
|
01.03.2020, Жс, 17:00 |
Тұрақты біріншілік
|
Жастар СК Талдықорған, Қазақстан |
Алматы облысы
|
98:75 +23 |
Петропавл
|
02.03.2020, Дс, 14:00 |
Тұрақты біріншілік
|
Жастар СК Талдықорған, Қазақстан |
Атырау
|
74:79 +5 |
Алматы облысы
|