Командалар
Алматы Легион 2 (Ерлер)
Алматы, Қазақстан
Күнтізбе
Дата |
Доп додасы, Кезең |
Арена |
Иелері |
Есеп | Қонақтар
|
---|---|---|---|---|---|
14.10.2019, Дс, 11:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОБЖСМ Қапшағай, Қазақстан |
Атырау
|
88:84 -4 |
Алматы
|
15.10.2019, Сс, 13:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОБЖСМ Қапшағай, Қазақстан |
Павлодар
|
83:73 -10 |
Алматы
|
16.10.2019, Ср, 13:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОБЖСМ Қапшағай, Қазақстан |
Шымкент
|
112:62 -50 |
Алматы
|
17.10.2019, Бс, 15:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОБЖСМ Қапшағай, Қазақстан |
Алматы облысы
|
78:72 -6 |
Алматы
|
18.10.2019, Жм, 10:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОБЖСМ Қапшағай, Қазақстан |
Петропавл
|
107:68 -39 |
Алматы
|
18.11.2019, Дс, 11:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Өркен», СК Талдықорған, Қазақстан |
Шымкент
|
103:65 -38 |
Алматы
|
19.11.2019, Сс, 11:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Өркен», СК Талдықорған, Қазақстан |
Алматы
|
73:79 -6 |
Атырау
|
20.11.2019, Ср, 11:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Өркен», СК Талдықорған, Қазақстан |
Павлодар
|
107:67 -40 |
Алматы
|
21.11.2019, Бс, 13:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Өркен», СК Талдықорған, Қазақстан |
Петропавл
|
83:57 -26 |
Алматы
|
22.11.2019, Жм, 13:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Өркен», СК Талдықорған, Қазақстан |
Алматы
|
70:96 -26 |
Алматы облысы
|
11.12.2019, Ср, 15:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Атырау
|
44:56 +12 |
Алматы
|
12.12.2019, Бс, 15:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Алматы
|
35:90 -55 |
Петропавл
|
13.12.2019, Жм, 13:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Алматы облысы
|
84:61 -23 |
Алматы
|
14.12.2019, Сн, 13:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Шымкент
|
94:63 -31 |
Алматы
|
15.12.2019, Жс, 14:00 |
Тұрақты біріншілік
|
ОРМБЖСМ №2 Павлодар, Қазақстан |
Алматы
|
46:88 -42 |
Павлодар
|
30.01.2020, Бс, 18:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Петропавл
|
89:76 -13 |
Алматы
|
31.01.2020, Жм, 14:30 |
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы облысы
|
100:82 -18 |
Алматы
|
01.02.2020, Сн, 14:30 |
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
69:88 -19 |
Атырау
|
02.02.2020, Жс, 10:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Шымкент
|
80:71 -9 |
Алматы
|
03.02.2020, Дс, 12:00 |
Тұрақты біріншілік
|
«Жақсы 2», СК Щучинск, Қазақстан |
Алматы
|
56:85 -29 |
Павлодар
|
27.02.2020, Бс, 17:00 |
Тұрақты біріншілік
|
Жастар СК Талдықорған, Қазақстан |
Алматы
|
65:82 -17 |
Алматы облысы
|
28.02.2020, Жм, 13:00 |
Тұрақты біріншілік
|
Жастар СК Талдықорған, Қазақстан |
Павлодар
|
101:77 -24 |
Алматы
|
29.02.2020, Сн, 15:00 |
Тұрақты біріншілік
|
Жастар СК Талдықорған, Қазақстан |
Алматы
|
60:97 -37 |
Петропавл
|
01.03.2020, Жс, 13:00 |
Тұрақты біріншілік
|
Жастар СК Талдықорған, Қазақстан |
Атырау
|
68:59 -9 |
Алматы
|
02.03.2020, Дс, 12:00 |
Тұрақты біріншілік
|
Жастар СК Талдықорған, Қазақстан |
Алматы
|
73:91 -18 |
Шымкент
|