Қазақстан Республикасының
Ұлттық баскетбол федерациясы

Командалар

Барс (Ерлер) Петропавл, Қазақстан

Күнтізбе

 
Дата
Доп додасы, Кезең
Арена
Иелері Есеп Қонақтар
31.10.2018, Ср, 20:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Петропавл
71:94 -23
Ақтөбе
01.11.2018, Бс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Павлодар
87:77 -10
Петропавл
02.11.2018, Жм, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Петропавл
87:81 +6
Шымкент
03.11.2018, Сн, 11:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Нұр-Султан
76:85 +9
Петропавл
04.11.2018, Жс, 12:45
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Петропавл
92:73 +19
Алматы облысы
05.12.2018, Ср, 11:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Ақтөбе
77:73 -4
Петропавл
06.12.2018, Бс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Петропавл
61:76 -15
Павлодар
07.12.2018, Жм, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Шымкент
88:53 -35
Петропавл
08.12.2018, Сн, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Петропавл
91:61 +30
Нұр-Султан
09.12.2018, Жс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Алматы облысы
64:74 +10
Петропавл
30.01.2019, Ср, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
71:65 +6
Ақтөбе
31.01.2019, Бс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
71:77 +6
Петропавл
01.02.2019, Жм, 14:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
59:72 -13
Шымкент
02.02.2019, Сн, 12:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Нұр-Султан
59:66 +7
Петропавл
03.02.2019, Жс, 12:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
65:74 -9
Алматы облысы
26.02.2019, Сс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
59:63 -4
Ақтөбе
27.02.2019, Ср, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
73:77 +4
Петропавл
28.02.2019, Бс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
54:71 -17
Шымкент
01.03.2019, Жм, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Нұр-Султан
56:100 +44
Петропавл
02.03.2019, Сн, 12:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
78:46 +32
Алматы облысы
23.03.2019, Сн, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
78:76 +2
Ақтөбе
24.03.2019, Жс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
97:86 -11
Петропавл
25.03.2019, Дс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
79:69 +10
Шымкент
26.03.2019, Сс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Нұр-Султан
27:72 +45
Петропавл
27.03.2019, Ср, 12:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
95:62 +33
Алматы облысы
18.04.2019, Бс, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/4 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
81:89 -8
Алматы облысы
19.04.2019, Жм, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/4 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Алматы облысы
62:90 +28
Петропавл
20.04.2019, Сн, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/4 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
73:61 +12
Алматы облысы
22.04.2019, Дс, 18:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/2 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
70:74 +4
Петропавл
23.04.2019, Сс, 18:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/2 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
73:80 -7
Ақтөбе
24.04.2019, Ср, 14:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/2 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
75:72 -3
Петропавл
26.04.2019, Жм, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 3 орын үшін ойын
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
59:89 +30
Петропавл
27.04.2019, Сн, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 3 орын үшін ойын
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
70:86 -16
Павлодар
28.04.2019, Жс, 13:00
Жоғары лига
Плей-офф, 3 орын үшін ойын
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
68:78 +10
Петропавл

Подписывайтесь на нашу рассылку!