Қазақстан Республикасының
Ұлттық баскетбол федерациясы

Командалар

Қазығұрт (Ерлер) Шымкент, Қазақстан

Күнтізбе

 
Дата
Доп додасы, Кезең
Арена
Иелері Есеп Қонақтар
31.10.2018, Ср, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Шымкент
107:76 +31
Алматы облысы
01.11.2018, Бс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Шымкент
85:59 +26
Нұр-Султан
02.11.2018, Жм, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Петропавл
87:81 -6
Шымкент
03.11.2018, Сн, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Ақтөбе
87:61 -26
Шымкент
04.11.2018, Жс, 11:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
СС "Қоныс"
Ақтөбе
Шымкент
86:74 +12
Павлодар
05.12.2018, Ср, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Алматы облысы
69:73 +4
Шымкент
06.12.2018, Бс, 11:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Нұр-Султан
61:76 +15
Шымкент
07.12.2018, Жм, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Шымкент
88:53 +35
Петропавл
08.12.2018, Сн, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Ақтөбе
66:78 +12
Шымкент
09.12.2018, Жс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«ОРМБЖСМ №2», СК
Павлодар
Шымкент
54:86 -32
Павлодар
30.01.2019, Ср, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
74:85 -11
Алматы облысы
31.01.2019, Бс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
85:42 +43
Нұр-Султан
01.02.2019, Жм, 14:30
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
59:72 +13
Шымкент
02.02.2019, Сн, 18:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
63:85 +22
Шымкент
03.02.2019, Жс, 10:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
70:83 -13
Павлодар
26.02.2019, Сс, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
80:63 +17
Алматы облысы
27.02.2019, Ср, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
70:64 +6
Нұр-Султан
28.02.2019, Бс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
54:71 +17
Шымкент
01.03.2019, Жм, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
58:69 +11
Шымкент
02.03.2019, Сн, 10:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
80:55 +25
Павлодар
23.03.2019, Сн, 13:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
103:54 +49
Алматы облысы
24.03.2019, Жс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
70:59 +11
Нұр-Султан
25.03.2019, Дс, 15:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Петропавл
79:69 -10
Шымкент
26.03.2019, Сс, 17:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
97:75 -22
Шымкент
27.03.2019, Ср, 10:00
Жоғары лига
Тұрақты біріншілік
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
61:77 -16
Павлодар
22.04.2019, Дс, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/2 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
95:64 +31
Павлодар
23.04.2019, Сс, 16:00
Жоғары лига
Плей-офф, 1/2 финалы
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Павлодар
69:88 +19
Шымкент
26.04.2019, Жм, 18:00
Жоғары лига
Плей-офф, Финал
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Шымкент
59:103 -44
Ақтөбе
27.04.2019, Сн, 18:00
Жоғары лига
Плей-офф, Финал
«Жақсы 2», СК
Щучинск
Ақтөбе
75:71 -4
Шымкент

Подписывайтесь на нашу рассылку!