Турнирлер
Ұлттық лигадағы әйелдер командалары арасындағы XXXII Қазақстан чемпионаты
Рекордтар
Командалар
Ойыншылар
Көрсеткіш |
Команда |
Дата, Кезең |
Арена |
Қарсылас |
Есеп |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ұ — 109 |
27.12.2023, Ср, 16:45 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
109:70+39 |
||||
2-ұ С — 36 |
11.03.2024, Дс, 12:00 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
28:105+77 |
||||
2-ұ Л — 72 |
13.03.2024, Ср, 15:00 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
95:50+45 |
||||
2-ұ % — 75.0 |
11.03.2024, Дс, 12:00 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
28:105+77 |
||||
3-ұ С — 16 |
24.12.2023, Жс, 12:00 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
69:81+12 |
||||
3-ұ Л — 42 |
24.12.2023, Жс, 12:00 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
69:81+12 |
||||
3-ұ % — 71.4 |
11.03.2024, Дс, 12:00 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
28:105+77 |
||||
ОС С — 46 |
11.03.2024, Дс, 12:00 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
28:105+77 |
||||
ОС Л — 86 |
26.01.2024, Жм, 15:00 Тұрақты біріншілік |
AIROM ARENA Атырау |
54:85+31 |
||||
ОС % — 74.2 |
11.03.2024, Дс, 12:00 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
28:105+77 |
||||
АС С — 28 |
20.10.2023, Жм, 12:00 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
77:91-14 |
||||
АС Л — 38 |
30.01.2024, Сс, 17:15 Тұрақты біріншілік |
AIROM ARENA Атырау |
83:69-14 |
||||
АС % — 100.0 |
20.10.2023, Жм, 19:00 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
61:83+22 |
||||
ДҚ — 65 |
25.11.2023, Сн, 16:15 Тұрақты біріншілік |
СС "Қоныс" Ақтөбе |
61:89+28 |
||||
ҚҚ — 49 |
25.11.2023, Сн, 16:15 Тұрақты біріншілік |
СС "Қоныс" Ақтөбе |
61:89+28 |
||||
ШҚ — 30 |
25.11.2023, Сн, 17:00 Тұрақты біріншілік |
ОРМБЖСМ №2 Павлодар |
64:68+4 |
||||
НП — 39 |
16.04.2024, Сс, 19:00 Плей-офф, 1/4 финалы |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
23:99+76 |
||||
ДТ — 22 |
22.11.2023, Ср, 17:00 Тұрақты біріншілік |
СС "Қоныс" Ақтөбе |
85:63+22 |
||||
БШ — 8 |
13.05.2024, Дс, 16:45 Плей-офф, 3 орын үшін ойын |
СК "Келешек" Ақтөбе |
55:64+9 |
||||
ДА — 33 |
22.11.2023, Ср, 17:00 Тұрақты біріншілік |
СС "Қоныс" Ақтөбе |
85:63-22 |
||||
ОЕБ — 28 |
20.10.2023, Жм, 12:00 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
77:91+14 |
||||
ҚЕБ — 28 |
20.10.2023, Жм, 12:00 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
77:91-14 |
||||
+/- — 385 |
11.03.2024, Дс, 12:00 Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
28:105+77 |
||||
ТИI — 169 |
16.04.2024, Сс, 19:00 Плей-офф, 1/4 финалы |
«Жақсы 2», СК Щучинск |
23:99+76 |
Көрсеткіш |
ОУ |
Ойыншы |
Команда |
Дата, Кезең |
Қарсылас |
Есеп |
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ОУ — 45:00 |
45:00 |
|
|
27.12.2023, Ср, 14:30 Тұрақты біріншілік |
71:67 ОТ-4 |
|||||
Ұ — 40 |
34:09 |
|
|
17.10.2023, Сс, 14:30 Тұрақты біріншілік |
66:86+20 |
|||||
2-ұ С — 13 |
37:14 |
|
|
26.01.2024, Жм, 17:15 Тұрақты біріншілік |
76:64+12 |
|||||
2-ұ Л — 22 |
40:00 |
|
|
18.10.2023, Ср, 16:45 Тұрақты біріншілік |
81:57-24 |
|||||
2-ұ % — 100.0 |
15:07 |
|
|
11.03.2024, Дс, 12:00 Тұрақты біріншілік |
28:105+77 |
|||||
3-ұ С — 9 |
40:00 |
|
|
24.12.2023, Жс, 12:00 Тұрақты біріншілік |
69:81+12 |
|||||
3-ұ Л — 16 |
33:52 |
|
|
29.01.2024, Дс, 17:15 Тұрақты біріншілік |
80:90-10 |
|||||
3-ұ % — 100.0 |
38:40 |
|
|
23.11.2023, Бс, 17:00 Тұрақты біріншілік |
65:53+12 |
|||||
ОС С — 16 |
34:09 |
|
|
17.10.2023, Сс, 14:30 Тұрақты біріншілік |
66:86+20 |
|||||
ОС Л — 37 |
40:00 |
|
|
18.10.2023, Ср, 16:45 Тұрақты біріншілік |
81:57-24 |
|||||
ОС % — 100.0 |
01:09 |
|
|
20.10.2023, Жм, 14:30 Тұрақты біріншілік |
75:61-14 |
|||||
АС С — 11 |
22:28 |
|
|
18.10.2023, Ср, 19:00 Тұрақты біріншілік |
48:71+23 |
|||||
АС Л — 15 |
38:11 |
|
|
16.04.2024, Сс, 12:00 Плей-офф, 1/4 финалы |
55:58+3 |
|||||
АС % — 100.0 |
32:39 |
|
|
15.03.2024, Жм, 10:00 Тұрақты біріншілік |
64:76+12 |
|||||
ДҚ — 24 |
37:42 |
|
|
25.11.2023, Сн, 17:00 Тұрақты біріншілік |
64:68+4 |
|||||
ҚҚ — 19 |
40:00 |
|
|
21.11.2023, Сс, 14:00 Тұрақты біріншілік |
66:82+16 |
|||||
ШҚ — 14 |
37:42 |
|
|
25.11.2023, Сн, 17:00 Тұрақты біріншілік |
64:68+4 |
|||||
НП — 15 |
32:41 |
|
|
24.12.2023, Жс, 16:45 Тұрақты біріншілік |
72:49+23 |
|||||
ДТ — 7 |
34:21 |
|
|
25.11.2023, Сн, 14:00 Тұрақты біріншілік |
66:44+22 |
|||||
БШ — 5 |
35:02 |
|
|
26.11.2023, Жс, 17:00 Тұрақты біріншілік |
73:52+21 |
|||||
ДА — 12 |
31:02 |
|
|
27.04.2024, Сн, 11:00 Плей-офф, 1/2 финалы |
66:26-40 |
|||||
ОЕБ — 5 |
09:15 |
|
|
23.11.2023, Бс, 20:00 Тұрақты біріншілік |
75:46+29 |
|||||
ҚЕБ — 12 |
36:11 |
|
|
12.03.2024, Сс, 16:45 Тұрақты біріншілік |
91:99+8 |
|||||
+/- — 50 |
21:25 |
|
|
16.04.2024, Сс, 19:00 Плей-офф, 1/4 финалы |
23:99+76 |
|||||
ТИI — 50 |
40:00 |
|
|
21.11.2023, Сс, 14:00 Тұрақты біріншілік |
66:82+16 |